Wróć

Wierzymy, że dzięki dobrze wykonanej pracy, wszystkie osoby, także te niepełnosprawne, mogą poczuć satysfakcję. Nie jesteśmy typową fundacją, która zbiera środki dla swoich podopiecznych. W zamian za wynagrodzenie oferujemy terminowe i profesjonalne wykonanie projektów, a tym samym dajemy naszym pracownikom cel w życiu i motywację do działania.

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu marketingu internetowego. Jesteśmy kreatywni – możemy stworzyć dla Ciebie różnego rodzaju grafiki – zarówno te statyczne, jak i dynamiczne. Zajmujemy się również fotografią produktową i obróbką zdjęć – to niezbędne rozwiązanie dla wszystkich sklepów internetowych. A skoro o e-commerce mowa, lubimy też pracę z danymi, możemy przekształcić Twoje papierowe bazy danych w elektroniczne! Wiemy, jak dużą rolę we współczesnym świecie odgrywają social media, dlatego warto powierzyć to profesjonalistom. My budujemy trwałe relacje z odbiorcami, odpowiadamy na ich pytania i sprawiamy, że marka zyskuje pozytywny wizerunek w sieci.

Kto należy do naszego zespołu?

Zespół Pstryka liczy obecnie dziesięć osób. Są wśród nas osoby odpowiedzialne za tę bardziej kreatywną część pracy – graficy – Adam, Artur i Dominik, a także fotografowie – Radek i Magda. Mamy na swoim pokładzie również niezastąpionych specjalistów związanych z częścią administracyjną – Kingę, która zajmuje się pozyskiwaniem funduszy, Artura – specjalistę do spraw marketingu internetowego oraz koordynatorkę – Anetę. Nad wszystkim czuwa zarząd fundacji, czyli Anna i Mariusz. Jesteśmy różni, ale łączy nas jedno – chęć wykonania swojej pracy w jak najlepszy sposób.

Zadowoleni klienci

Nasza historia mogłaby być jedynie nic nieznaczącą opowiastką, gdybyśmy nie udowodnili, na co nas stać. Najlepszą reklamą działań Pstryka są rekomendacje od zadowolonych klientów, których grono powiększa się z każdym dniem. Wśród nich można wymienić firmę Linkstal, dla której przenieśliśmy dane z katalogów do sklepu internetowego. O to samo poprosił nas Montman. Z kolei dla ITM business przygotowaliśmy monitoring mediów społecznościowych i uzupełniliśmy treści w systemach CMS. Wierzymy, że przed nami jeszcze sporo zawodowych wyzwań!

Chciałbyś skorzystać z naszych usług? Zachęcamy Cię do kontaktu! Powiedz, w czym możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że współpraca z nami to nie tylko profesjonalnie wykonana praca, lecz także możliwość pomocy drugiemu człowiekowi i krok ku temu, aby uczynić świat lepszym.

Close